Про нас

Портал http://doshkolytko.klasna.com – інформаційний ресурс для свідомих відповідальних та прогресивних батьків.

Психологічна вітальня "В родинному колі" – інтерактивний каталог-порадник для родин, які займаються не лише вихованням дітей, а й власним саморозвитком.

Основна мета порталу - популяризувати свідоме та відповідальне батьківство, якісна психологічна інформаційна підтримка батьків: надихати, мотивувати та наштовхувати на роздуми.

Щодо інформаційного партнерства, співпраці та інших видів взаємодії пишіть на

e-mail:   [email protected]

Психологічна он-лайн вітальня для батьків "В родинному колі" – результат щоденної кропіткої роботи двох практичних психологів, які розвивають інформаційний ресурс для батьків.

Знайомтеся – команда порталу Дошколятко:

Коршун Юлія Анатоліївна - адміністратор сайту, практичний психолог Центру практичної психології і соціальної роботи Управління освіти Бахмутської міської ради.

Снегірьова Наталія Анатоліївна –  адміністратор сайту, практичний психолог ДНЗ №27 "Зірочка" м.Бахмут Донецької області