Доброго дня! Шановні батьки та відвідувачі сайту!

Кращий спосіб зробити дітей хорошими -

зробити їх щасливими!

Оскар Уальд

Запрошуємо Вас до психологічної он-лайн вітальні для батьків дітей дошкільного віку  "В родинному колі".

В он-лайн вітальні Ви отримаєте психологічну підтримку, прокачаєте свої відносини з дитиною, отримаєте велику кількість цікавих ігор і корисних завдань з відео-інструкціями, зрозумієте, як ефективно провести час з дитиною.

Все це сприятиме підвищенню рівня довіри між Вами і дитиною.

Спілкування з дитиною

Найбільший вплив на розвиток особистості дитини має родина. Родина - це перше соціальне оточення, в якому людина засвоює основні моральні цінності, здобуває первинні знання і знаходить основні вміння та навички діяльності.

Бажаємо приємної та корисної вертуальної подорожі по сторінках он-лайн вітальні. Будемо раді, якщо наша вітальня буде корисною і призведе до продуктивної співпраці в майбутньому.